Про нас

Для початку, дозвольте подякувати Вам за те, що Ви знайшли час відвідати наш інтернет магазин, сподіваюся ми виправдаємо Ваші очікування!

Борисфен маркет - це інтернет магазин для тих, хто цінує або просто любить алкоголь. Ми вже багато років надаємо послуги на ринку алкоголю. За ці роки ми накопичили величезний досвід роботи з клієнтами, успішно радували покупців відмінними цінами, і великим асортиментів товарів.

Ми пропонуємо Вам величезний асортимент алкоголю з усього світу. У нас Ви знайдете безліч різноманітних алкогольних виробів, від не дорогих позицій   і до товарів, які порадують найвимогливішого цінителя!

Консультанти в нашому інтернет магазині забезпечать Вам професійний   сервіс, яким Ви неодмінно залишитеся задоволені, як і вже більше тисячі   постійних наших клієнтів.

Нам довіряє більше 1000 людей, з відгуками яких Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ми кожен день розширюємо асортимент нашого сайту, щоб радувати наших клієнтів новими позиціями.

Купуючи у нас, Ви:
1. Чи отримуєте величезний асортимент товарів за найкращою ціною в Україні!
2. Чи отримуєте економію часу, адже вам не потрібно витрачати купа свого часу по походів по магазинах, досить просто відвідати наш сайт і вибрати цікаву для Вас продукцію!
3. Чи отримуєте надійність і якість, так як всі наші товари мають акцизну марку і всі додаткові документи, які підтверджують справжність продукту!

Якщо у вас є ще якісь питання, то можете зв'язатися з нами за допомогою розділу сайту “Контакти” і ми з радістю відповімо на ваші запитання.