Гарантії

УГОДА
на надання послуг на замовлення і доставку   товара


Сайт — borisfen-market.com.ua 

Замовлення - належним чином оформлена заявка Клієнта, адресована Виконавцю, & nbsp; містить побажання Клієнта про асортимент товару, бажаного придбати в мережі магазинах Продавця. Замовлення не є Договором купівлі-продажу товару. 

Продавець - мережа магазинів «Борисфен», г. Харьков. 

Сторонами цієї Угоди є: 

Клієнт - фізична особа, яка має намір оформити і / або оформляє замовлення товарів, представлених на сайті, що володіє необхідним обсягом дієздатності відповідно до законодавства України і досягла вісімнадцятирічного віку. 

Виконавець - Фізична особа-підприємець, що надає послуги з оформлення, комплектації, резервування Замовлень і доставки товару. 
 
Загальні положення 

Представлена на сайті продукція призначена для ознайомлення Клієнта з асортиментом і не є зразками товарів для укладення договорів купівлі-продажу дистанційним способом. 

Місцем продажу товарів є територія магазинів Продавця. 

Договори купівлі-продажу здійснюються на території роздрібних магазинів особисто Клієнтом або за дорученням від Клієнта Виконавцем, доставка алкогольної продукції також здійснюється за дорученням Клієнта Виконавцем. Направляючи замовлення через сайт, Клієнт погоджується з умовами цієї Угоди. 

Виконавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди. 
  
Доставка 

Виконавець приймає замовлення Клієнта і забезпечує наявність товару. 

Замовлений на сайті товар Клієнт може самостійно забрати в магазинах Продавця в місті Харкові, де і буде здійснений Договір купівлі-продажу алкогольної продукції. З місцем розташування магазинів мережі "Борисфен" можна ознайомитися в розділі КОНТАКТЫ 

Замовлений на сайті товар Клієнт може отримати безпосередньо на зазначений ним адресу. У місті Харкові доставка проводиться кур'єрською службою Виконавця, в інших містах транспортною компанією «Нова Пошта»

При цьому, погоджуючись з умовами цієї Угоди, Клієнт тим самим доручає Виконавцю укласти з Продавцем від імені Клієнта та за його рахунок Договір купівлі-продажу товару, а також доставити товар. За виконання обов'язків за договором доручення винагороду Виконавцю не передбачено.

Ціна товару, в разі пересилання товару компанією«Нова Пошта», включатиме в себе, крім вартості товару, транспортні витрати, відповідно до тарифів перевізника.